תוכנת אופק Scan 1

scan1

תוכנת הצפייה אופק Scan 1 / Office Addition – תוכנה לניהול מסמכים וארכיב דיגיטאלי מבית ארכיב גרופ

1. כללי
תוכנת "אופק Scan 1 " – Premium Addition, הינה תוכנה ידידותית וייחודית לניהול לשכת סריקה, מסמכים וארכיב דיגיטלי פרי פיתוח של "ארכיב גרופ".

1.1 הצורך: איתור מסמכים בזמן אמת – נגישות וזמינות המידע.
1.2 הפתרון: ניהול ארכיב דיגיטאלי המאפשר ניהול ואיתור מידע במהירות וביעילות.
חסכון : חסכון ניכר בזמן ובמקום ע"י העברת הניירת למדיה דיגיטלית.
יעילות: נגישות המידע , מציאת מסמכים מהירה ויעילה.

2. מיתרונות ומאפייני התוכנה:

2.1 התאמה לצרכי הלקוח : בניית עץ ארגוני המותאם באופן ייחודי ובלעדי לצרכי המערכת, וכולל חלוקה למחלקות, אגפים תתי מחלקות ותתי אגפים עד לרמת הפרט במידת הצורך. הפקת קובץ נתונים בפורמט הנדרש ע"י הלקוח לצורך אינטגרציה עם מערכות קיימות.
2.2 נוחות: באמצעות התוכנה ניתן לסרוק למערכת קבצים ותיקיות באופן שוטף. התוכנה מאפשרת ללקוח לטעון נתונים מתוך שרת או דיסק חיצוני, התוכנה יכולה לפעול על כל מחשב ועם מערכת הפעלה מינימאלית של XP.
2.3 חדשנות: באמצעות תוכנת ניהול דיגיטלי "אופקScan 1 " -premium addition ניתן לערוך סינון, מיון, חיתוך וחיפוש, לשלוח את הקובץ לדואר אלקטרוני ולפקס, ולהדפיס את החומר הסרוק.
2.4 מפתוח החומר מתואם באופן אישי בהתאם לצרכי הלקוח ברמת קלסר, תיקייה, נושא, חוצץ וכו`. לכל ענף בעץ הארגוני ניתן להתאים ולהגדיר תבנית מפתוח ייחודית.
2.5 ניתן לייצא את החומר הסרוק לפורמטים של PDF JPG TIFF .
2.6 התוכנה מאפשרת עבודה משרדית עם כמות של כ-100,000 קבצים, ללא צורך בהתקנת רכיבים מיוחדים כגון שרת מסד נתונים.

3. שאלות נפוצות

ש. באיזה שפה כתובה התוכנה ?
ת. התוכנה כתובה ב VB.NET

ש. מהן הדרישות מהלקוח מבחינת זיכרון שרת? תחנות עבודה?
ת.הדרישות תלויות בצרכי הלקוח ובכמות המסמכים שיסרקו. התוכנה גמישה מאד ויכולה לעבוד החל מעמדה בודדת ללא רשת או שרת ,SQL וכלה בעבודה ברשת מרובת משתמשים ושרת SQL תלוי בכמויות המסמכים ובדרישות הלקוח מהתוכנה.

ש.אילו מערכות הפעלה נדרשות לתוכנה?
ת.התוכנה עובדת על XP, VISTA WIN7.

ש.במידה ומותקן מסד SQL מה נדרש מבחינת אבטחת מידע? אילו פורטים צריך לפתוח במידה וה-DB והאפליקציה מותקנים על שרתים נפרדים?
ת.אין דרישות מיוחדות, התוכנה משתמשת בפורטים הרגילים של SQL במידה ומדובר בעבודה על שרת SQL (התוכנה יכולה לעבוד גם על מסד אקסס עבור רשתות קטנות), אבטחת המידע הינה באחריות הלקוח ולפי צרכיו.